Plugins - Elementor Website Builder - Stable (latest release) - en to bs_BA translation catalogue (851 entries)

en: Pause on Interaction
bs_BA: Pauziraj na interakciju

en: Positioning
bs_BA: Pozicioniranje

en: Background Position
bs_BA: Pozicija pozadine

en: Contain
bs_BA: Sadrži

en: Auto
bs_BA: Automatski

en: Background Size
bs_BA: Veličina pozadine

en: Usage Data Sharing
bs_BA: Dijeljenje podataka o korištenju

en: Connecting to the Library failed. Please try reloading the page and try again
bs_BA: Konektovanje na bazu primjeraka nije uspjelo. Pokuštajte ponovo učitati stranicu, pa pokuštajte konektovati se ponovo.

note: translators: %s: Remote user.
en: Connected as %s
bs_BA: Konektovan kao %s

en: Enable Lightbox In Editor
bs_BA: Omogući Lightbox u editoru

en: Dark
bs_BA: Tamno

en: Light
bs_BA: Svijetlo

en: Auto Detect
bs_BA: Automatski detektuj

en: UI Theme
bs_BA: Tema korisničkog interfejsa (sučelja)

en: Preferences
bs_BA: Preferencije

en: Don't rely solely on the FontAwesome icons everyone else is using! Differentiate your website and your style with custom icons you can upload from your favorite icons source.
bs_BA: Ne oslanjajte se samo na FontAwesome ikone kojih svi ostali koriste! Razdvojite svoju web-lokaciju i svoj stil pomoću prilagođenih ikona kojih možete prenijeti iz vašeg omiljenog izvora ikona.

en: Add Your Custom Icons
bs_BA: Dodajte svoje prilagođene fontove

en: Custom Icons
bs_BA: Prilagođene ikone

en: Transition
bs_BA: Prijelaz

en: Duration
bs_BA: Trajanje

[ctx: Background Control]
en: Images
bs_BA: Slike

[ctx: Background Control]
en: Slideshow
bs_BA: Prezentacija

en: Clear Log
bs_BA: Očisti zapisnik

en: Next
bs_BA: Sljedeće

en: Previous
bs_BA: Prethodno

en: Amount
bs_BA: Količina

en: Add Element
bs_BA: Dodaj element

en: Line
bs_BA: Crta

[ctx: shapes]
en: Trees
bs_BA: Drveće

[ctx: shapes]
en: Squares
bs_BA: Kvadrati

[ctx: shapes]
en: Stripes
bs_BA: Pruge

[ctx: shapes]
en: Leaves
bs_BA: Lišće

[ctx: shapes]
en: Half Rounds
bs_BA: Polovice kruga

[ctx: shapes]
en: Fir Tree
bs_BA: Jelka

[ctx: shapes]
en: Dots
bs_BA: Točke

[ctx: shapes]
en: Rectangles
bs_BA: Pravokutnici

[ctx: shapes]
en: Parallelogram
bs_BA: Paralelogram

[ctx: shapes]
en: Rhombus
bs_BA: Romb

[ctx: shapes]
en: Pluses
bs_BA: Križići

[ctx: shapes]
en: Arrows
bs_BA: Strelice

[ctx: shapes]
en: Zigzag
bs_BA: CikCak

[ctx: shapes]
en: Wavy
bs_BA: Valovito

[ctx: shapes]
en: Squared
bs_BA: Kvadratno

[ctx: shapes]
en: Slashes
bs_BA: Kose crte

[ctx: shapes]
en: Multiple
bs_BA: Višestruko

[ctx: shapes]
en: Curved
bs_BA: Zakrivljeno

[ctx: shapes]
en: Curly
bs_BA: Kovrčavo

en: Basic Gallery
bs_BA: Osnovna galerija

en: Out
bs_BA: Vani

en: In
bs_BA: Unutra

en: Ken Burns Effect
bs_BA: Ken Burns efekt

en: This cover image will replace the background video in case that the video could not be loaded.
bs_BA: Ova slika će zamijeniti videozapis pozadine u slučaju da se videozapis ne može učitati.

en: Play On Mobile
bs_BA: Reproduciraj na mobilnom uređaju

en: YouTube/Vimeo link, or link to video file (mp4 is recommended).
bs_BA: YouTube/Vimeo poveznica ili poveznica na video datoteku (preporučuje se mp4).

en: Reinstall
bs_BA: Ponovi instaliranje

en: Post
bs_BA: Objava

en: Error occurred, The version selected is invalid. Try selecting different version.
bs_BA: Desila se greška - izabrana verzija nije valjana. Pokušajte izabrati neku drugu verziju.

note: translators: %s: Path to .htaccess file.
en: File Path: %s
bs_BA: Put datoteke: %s

en: Need Help
bs_BA: Potrebna Pomoć

en: Play Once
bs_BA: Reproduciraj jednom

en: Choose Video
bs_BA: Odaberi video

en: Your Email
bs_BA: Vaša e-pošta

en: As a beta tester, you’ll receive an update that includes a testing version of Elementor and its content directly to your Email
bs_BA: Kao beta tester, primit ćete ažuriranje koje uključuje testnu verziju Elementora i njegov sadržaj izravno u vašu e-poštu

en: Get Beta Updates
bs_BA: Nabavi Beta ažuriranja

en: Template not exist.
bs_BA: Predložak ne postoji.

en: Deprecated
bs_BA: Zastarjelo

en: Upgrade To Font Awesome 5
bs_BA: Nadogradi na Font Awesome 5

en: Access 1,500+ amazing Font Awesome 5 icons and enjoy faster performance and design flexibility.
bs_BA: Pristupite nevjerojatnoj količini od 1.500+  Font Awesome 5 ikona  i uživajte u bržim performansama i fleksibilnosti dizajna.

en: Font Awesome Upgrade
bs_BA: Font Awesome nadogradnja

en: Load Font Awesome 4 Support
bs_BA: Učitavanje Font Awesome 4 podrške

en: All Icons
bs_BA: Sve ikone

en: Font Awesome - Brands
bs_BA: Font Awesome - Marke

en: Font Awesome - Solid
bs_BA: Awesome font - Solid

en: Your site's .htaccess file appears to be missing.
bs_BA: Datoteka .htaccess vašeg web-mjesta nedostaje.

en: Some of your theme files are missing.
bs_BA: Neke vaše datoteke s temom nedostaju.

en: Sign Up
bs_BA: Prijavite se

en: Upload
bs_BA: Prijenos

en: Icon Library
bs_BA: Knjižnica ikona

en: Document not found.
bs_BA: Dokument nije pronađen.

en: We recommend you only enable this feature if you understand the security risks involved.
bs_BA: Aktivirajte ovu mogućnost samo ako ste upoznati sa sigurnosnim rizicima koji su uključeni u ovo.

en: Vertical Orientation
bs_BA: Okomita orijentacija

en: Horizontal Orientation
bs_BA: Vodoravna orijentacija

en: Fixed
bs_BA: Fiksno

en: Absolute
bs_BA: Apsolutno

en: Please note!
bs_BA: Napomena!

en: Custom Width
bs_BA: Prilagođena širina

en: Super Admin
bs_BA: Super Administrator

en: Get Help
bs_BA: Potraži pomoć

en: Hidden
bs_BA: Skriveno

en: Overflow
bs_BA: Prelijevanje

en: Motion Effects
bs_BA: Efekti pokreta

en: Horizontal Align
bs_BA: Vodoravno poravnavanje

en: Space Around
bs_BA: Razmak oko

en: Vertical Align
bs_BA: Okomito poravnavanje

note: translators: %s: Accepted chars.
en: Note: The ID link ONLY accepts these chars: %s
bs_BA: Napomena: ID poveznica prihvaća samo ove znakove: %s

en: Choose File
bs_BA: Odaberi datoteku

en: External URL
bs_BA: Vanjski URL

en: Order By
bs_BA: Sortiraj prema

en: Read More Text
bs_BA: Pročitajte više tekst

en: Continue reading
bs_BA: Nastavi čitanje

en: Read More
bs_BA: Pročitajte više

en: Location
bs_BA: Lokacija

note: translators: %s: Current post name.
en: Continue reading %s
bs_BA: Nastavi čitanje %s

[ctx: Template Library]
en: Filter by category
bs_BA: Filtriraj po kategoriji

[ctx: Template Library]
en: All Categories
bs_BA: Sve kategorije

[ctx: Template Library]
en: Category
bs_BA: Kategorija

[ctx: Template Library]
en: Categories
bs_BA: Kategorije

[ctx: Template Library]
en: Templates
bs_BA: Predlošci

[ctx: Background Control]
en: Y Position
bs_BA: Y pozicija

[ctx: Background Control]
en: X Position
bs_BA: X pozicija

[ctx: Background Control]
en: Custom
bs_BA: Prilagođeno

en: Get Popup Builder
bs_BA: Nabavi Popup Builder

en: Popups
bs_BA: Skočni prozori

en: Enable Safe Mode
bs_BA: Omogući siguran način rada

en: Can't Edit?
bs_BA: Ne možete urediti?

en: Editor successfully loaded?
bs_BA: Uređivač uspješno učitan?

en: Disable Safe Mode
bs_BA: Onemogući siguran način rada

en: Safe Mode ON
bs_BA: Siguran način rada je uključen

en: Cannot enable Safe Mode
bs_BA: Nije moguće omogućiti siguran način rada

en: Safe Mode
bs_BA: Siguran način rada

[ctx: Template Library]
en: Saved Templates
bs_BA: Spremljeni Predlošci

note: translators: %d: Interval in minutes.
en: Every %d minutes
bs_BA: Svakih %d minuta

note: translators: %d: Interval in minutes.
en: Every %d Minutes
bs_BA: Svakih %d minuta

en: Not Supported
bs_BA: Nije podržano

en: Users
bs_BA: Korisnici

en: Plugins
bs_BA: Dodaci

en: Any Video
bs_BA: Bilo koji video

en: Current Video Channel
bs_BA: Trenutni video kanal

en: Stars
bs_BA: Zvjezdice

en: Outline
bs_BA: Kontura

en: Rating Scale
bs_BA: Razmjer ocjene

en: Rating
bs_BA: Ocjena

en: Star Rating
bs_BA: Ocjena zvjezdicama

en: Custom Caption
bs_BA: Prilagođeni opis

en: Attachment Caption
bs_BA: Naslov privitka

en: Quit
bs_BA: Zatvori

en: Keyboard Shortcuts
bs_BA: Prečaci tipkovnice

en: Show / Hide Panel
bs_BA: Prikaži / Sakrij ploču

en: Go To
bs_BA: Kreni na

en: Redo
bs_BA: Ponovi

en: Undo
bs_BA: Poništi

en: Type to find anything in Elementor
bs_BA: Upišite nešto da biste tražili u Elementoru

en: Finder
bs_BA: Traženje

en: Customizer
bs_BA: Prilagođivač

en: Menus
bs_BA: Izbornici

en: Dashboard
bs_BA: Nadzorna ploča

en: Homepage
bs_BA: Početna stranica

en: Create
bs_BA: Izradi

en: Disconnect
bs_BA: Odspoji

en: Disconnected Successfully.
bs_BA: Odspojeno uspješno.

en: Connected Successfully.
bs_BA: Povezivanje uspješno.

en: Connect
bs_BA: Poveži

en: Future
bs_BA: Budućnost

en: Unmarked Color
bs_BA: Neoznačena boja

en: Unmarked Style
bs_BA: Neoznačen stil

en: Lazy Load
bs_BA: Učitavanje s zakašnjenjem

en: Enter your URL
bs_BA: Unesite svoj URL

en: Show editing handles when hovering over the element edit button.
bs_BA: Prikaži drške za uređivanje prilikom hovera iznad dugmeta za uređivanje elementa

en: Editing Handles
bs_BA: Dršci uređivanja

en: Welcome to Elementor
bs_BA: Dobro došli u Elementor

en: Create Your First Post
bs_BA: Izradite svoju prvu objavu

en: Create Your First Page
bs_BA: Izradite svoju prvu stranicu

en: Getting Started
bs_BA: Započnimo

en: Inner Section
bs_BA: Unutrašnja sekcija

en: Once you fill your page with content, this window will give you an overview display of all the page elements. This way, you can easily move around any section, column, or widget.
bs_BA: Nakon što ispunite stranicu sadržajem, ovaj prozor će vam dati pregled svih elemenata stranice. Na taj način lakše se možete kretati između različitih sekcija, stupaca i widgeta.

en: Easy Navigation is Here!
bs_BA: Jednostavna navigacija je ovdje!

en: Empty
bs_BA: Prazno

en: Skip
bs_BA: Preskoči

en: Paste URL or type
bs_BA: Zalijepite URL ili upišite

[ctx: Filter Control]
en: Hue
bs_BA: Nijansa

en: Hide Notification
bs_BA: Sakrij Obavijest

en: Happy To Help
bs_BA: Drago nam je da možemo pomoći

en: Congrats!
bs_BA: Čestitamo!

en: Zoom
bs_BA: Uvećanje

en: Debug Bar adds an admin bar menu that lists all the templates that are used on a page that is being displayed.
bs_BA: Ispravljanje grešaka dodaje izbornik u admin traku koja sadrži listu svih predložaka koji se koriste na prikazanoj stranici.

en: Single
bs_BA: Jedno

en: Logo
bs_BA: Logotip

en: Modest Branding
bs_BA: Skromno brendiranje

en: Video Info
bs_BA: Informacije videa

en: Self Hosted
bs_BA: Samo hostanje

en: Source
bs_BA: Izvor

en: Button ID
bs_BA: ID Dugmeta

en: Artwork
bs_BA: Ilustracije

en: Site
bs_BA: Web-stranica

en: Pro
bs_BA: Pro verzija

en: Blend Mode
bs_BA: Mod blenda

en: Copy
bs_BA: Kopiraj

en: Drag widget here
bs_BA: Ovdje dovucite widget

[ctx: Filter Control]
en: CSS Filters
bs_BA: CSS Filteri

[ctx: Filter Control]
en: Saturation
bs_BA: Zasićenost

[ctx: Filter Control]
en: Contrast
bs_BA: Kontrast

[ctx: Filter Control]
en: Brightness
bs_BA: Svjetlost

[ctx: Filter Control]
en: Blur
bs_BA: Zamagljenost

en: Specify an end time (in seconds)
bs_BA: Odredite vrijeme završetka (u sekundama)

en: End Time
bs_BA: Vrijeme završetka

en: Specify a start time (in seconds)
bs_BA: Odredite početno vrijeme (u sekundama)

en: Start Time
bs_BA: Početno vrijeme

en: Wait! Don't deactivate Elementor. You have to activate both Elementor and Elementor Pro in order for the plugin to work.
bs_BA: Pričekajte! Nemojte deaktivirati Elementor. Trebate aktivirati Elementor i Elementor Pro kako bi dodatak funkcionirao.

en: I have Elementor Pro
bs_BA: Imam Elementor Pro

en: Back to WordPress Editor
bs_BA: Natrag na WordPress uređivač

note: translators: %s: Template type label.
en: Add New %s
bs_BA: Dodaj novo %s

note: translators: %d: Number of rows.
en: %d row affected. | %d rows affected.
bs_BA[0]: %d  redak je zahvaćen.
bs_BA[1]: %d  redaka je zahvaćeno.
bs_BA[2]: %d  redaka je zahvaćeno.

en: Opacity
bs_BA: Prozirnost

[ctx: Page Template]
en: Elementor Full Width
bs_BA: Elementor puna širina

[ctx: Page Template]
en: Elementor Canvas
bs_BA: Elementor prazna stranica

en: Something went wrong.
bs_BA: Nešto je pošlo krivo.

en: Max Width
bs_BA: Maksimalna širina

en: Position
bs_BA: Pozicija

note: translators: 1: Elementor, 2: Link to plugin review
en: Enjoyed %1$s? Please leave us a %2$s rating. We really appreciate your support!
bs_BA: Uživate %1$s? Molimo Vas da nas ocijenite s %2$s ocjenom . Stvarno cijenimo vašu podršku!

en: Knowledge Base
bs_BA: Baza znanja

en: This template includes the header, full-width content and footer
bs_BA: Ova predložak uključuje zaglavlje, punu širinu stranice i podnožje

en: No header, no footer, just Elementor
bs_BA: Nema zaglavlja, nema podnožja, samo Elementor

en: Page Layout
bs_BA: Izgled stranice

en: Current
bs_BA: Postojeći

en: Play Video
bs_BA: Pokreni video

en: All
bs_BA: Sve

[ctx: Template Library]
en: My Templates
bs_BA: Moji predlošci

en: Custom Fonts
bs_BA: Prilagođeni fontovi

en: Add Your Custom Fonts
bs_BA: Dodajte svoje prilagođene fontove

en: Featured Image
bs_BA: Istaknuta slika

en: Document
bs_BA: Dokument

en: Inline
bs_BA: U redu

en: Separator
bs_BA: Separator (odjeljivanje)

en: Add templates and reuse them across your website. Easily export and import them to any other project, for an optimized workflow.
bs_BA: Dodajte predloške i upotrebljavajte ih na svim stranicama. Lako ih izvezite i uvezite u bilo koji drugi projekt, za optimizirani radni proces.

note: translators: %s: Template type label.
en: Create Your First %s
bs_BA: Izradite vaš prvi %s

en: Create Template
bs_BA: Izradi predložak

en: Enter template name (optional)
bs_BA: Unesite ime predloška (opcija)

en: Name your template
bs_BA: Imenuj predložak

en: Select the type of template you want to work on
bs_BA: Odaberite predložak na kojem želite raditi

en: Choose Template Type
bs_BA: Odaberi vrstu predloška

en: Use templates to create the different pieces of your site, and reuse them with one click whenever needed.
bs_BA: Upotrijebite predloške za različite dijelove vaše stranice, i ponovo ih upotrijebite s jednim klikom kad god vam zatreba.

en: Custom Fonts allows you to add your self-hosted fonts and use them on your Elementor projects to create a unique brand language.
bs_BA: Prilagođeni fontovi omogućuju vam dodavanje "self-hosted" fontova i upotrebljavanje istih na projektima Elementor-a kako biste stvorili jedinstveni font jezik.

en: More actions
bs_BA: Više akcije

en: Search Templates:
bs_BA: Pretraživanje predložaka:

en: Pages
bs_BA: Stranice

en: This tag has no settings.
bs_BA: Ova oznaka nema postavki.

[ctx: Border Control]
en: Groove
bs_BA: Žlijeb (Groove)

note: translators: %s: Document title.
en: %s Settings
bs_BA: %s Postavke

en: Want to give access only to content?
bs_BA: Želite dati pristup samo sadržaju?

en: No access to editor
bs_BA: Urednik nema pristup

en: Role Excluded
bs_BA: Uloga isključena

en: Manage What Your Users Can Edit In Elementor
bs_BA: Odredite što vaši korisnici mogu uređivati u Elementoru

en: Role Manager
bs_BA: Upravitelj uloga

en: Fallback
bs_BA: rezervno, pričuvno

en: Body Style
bs_BA: Stil tijela stranice

en: Action not found.
bs_BA: Radnja nije pronađena.

en: Post not found.
bs_BA: Objava nije pronađena.

en: Token Expired.
bs_BA: Token je istekao.

en: Set how many slides are scrolled per swipe.
bs_BA: Postavite koliko se slajdova kliže po jednom klizanju.

en: Note: Attachment Fixed works only on desktop.
bs_BA: Napomena: Privitak "Fiksno" radi samo na osobnom računalu (ne na mobitelu/tabletu).

en: Create New Post
bs_BA: Izradi novu objavu

en: Google Early Access
bs_BA: Google rani pristup

en: Current Version
bs_BA: Trenutna verzija

en: This is an Alert
bs_BA: Ovo je upozorenje

en: Dismiss alert
bs_BA: Odbaci upozorenje

en: Enter your description
bs_BA: Unesite svoj opis

en: When you turn on privacy mode, YouTube won't store information about visitors on your website unless they play the video.
bs_BA: Kada uključite način privatnosti, usluga YouTube neće pohranjivati podatke o posjetiteljima na vašoj web lokaciji osim ako ne reproduciraju videozapis.

en: Privacy Mode
bs_BA: Način privatnosti

en: Enter your shortcode
bs_BA: Unesite kratki kod

en: Enter your image caption
bs_BA: Unesite opis slike

en: Enter your code
bs_BA: Unesite svoj kod

en: Add Your Heading Text Here
bs_BA: Ovdje dodajte tekst naslova

en: Active Icon
bs_BA: Aktivna ikona

note: translators: 1: Editing date, 2: Author display name.
en: Last edited on %1$s by %2$s
bs_BA: Posljednje uredivano %1$s - %2$s

note: translators: 1: Saving date, 2: Author display name.
en: Draft saved on %1$s by %2$s
bs_BA: Skica spremljena %1$s - %2$s

[ctx: revision date format]
en: M j, H:i
bs_BA: M g, H:i

en: Dismiss
bs_BA: Odbaci

note: translators: %s: Document title.
en: Hurray! Your %s is live.
bs_BA: Jupi! Vaša je stranica %s aktivna.

en: Published
bs_BA: Objavljeno

en: No Results Found
bs_BA: Nema rezultata

en: Select File
bs_BA: Odaberi datoteku

en: or
bs_BA: ili

en: Drag & drop your .JSON or .zip template file
bs_BA: Povucite i ispustite datoteku predložaka .JSON ili .zip

en: Import Template to Your Library
bs_BA: Uvezi predložak u svoju biblioteku

en: Click here
bs_BA: Kliknite ovdje

en: Want to learn more about the Elementor library?
bs_BA: Želite li saznati više o Elementor biblioteci?

en: Favorite
bs_BA: Favorit

en: Creation Date
bs_BA: Datum izrade

en: Created By
bs_BA: Izradio

en: Search
bs_BA: Pretraži

en: My Favorites
bs_BA: Moji favoriti

en: Popular
bs_BA: Popularno

en: New
bs_BA: Novo

en: Import Template
bs_BA: Uvoz predloška

en: Remove
bs_BA: Ukloni

en: Duplicate
bs_BA: Dupliciraj

en: Drag & Drop
bs_BA: Dovuci i ostavi

en: Hide Panel
bs_BA: Sakrij ploču

en: Save as Template
bs_BA: Spremi kao predložak

en: Save Draft
bs_BA: Spremi skicu

en: Save Options
bs_BA: Spremi opcije

en: Publish
bs_BA: Objavi

en: Preview Changes
bs_BA: Izmjene izgleda

en: Search Widget:
bs_BA: Widget pretraživanja:

en: Back to default
bs_BA: Povratak na izvorne postavke

[ctx: Typography Control]
en: Line Through
bs_BA: Linija kroz

[ctx: Typography Control]
en: Overline
bs_BA: Preko linije

[ctx: Typography Control]
en: Underline
bs_BA: Podcrtano

[ctx: Typography Control]
en: Decoration
bs_BA: Dekoracija

en: Unlinked values
bs_BA: Odspojene vrijednosti

en: (opens in a new window)
bs_BA: (otvara se u novom prozoru)

en: News & Updates
bs_BA: Novosti i ažuriranja

[ctx: Dashboard Overview Widget Recently Date]
en: M jS
bs_BA: jS M

en: Recently Edited
bs_BA: Nedavno uređeno

en: Create New Page
bs_BA: Izradi novu stranicu

en: Elementor Overview
bs_BA: Pregled elemenata

en: Update Elementor Now
bs_BA: Ažurirajte Elementor odmah

en: Excerpt
bs_BA: Sažetak

en: Access denied.
bs_BA: Pristup odbijen.

en: Disable Default Fonts
bs_BA: Onemogući zadane fontove

en: End
bs_BA: Kraj

en: Start
bs_BA: Početak

en: We're sorry, but something went wrong. Click on 'Learn more' and follow each of the steps to quickly solve it.
bs_BA: Žao nam je, ali nešto je pošlo krivo. Kliknite "Saznajte više" i slijedite svaki od koraka kako biste riješili problem.

en: The preview could not be loaded
bs_BA: Pretpregled nije mogao biti učitan

en: Update Notification
bs_BA: Obavijest o ažuriranju

en: Once you start working, you'll be able to redo / undo any action you make in the editor.
bs_BA: Nakon što počnete raditi, moći ćete ponoviti / poništiti bilo koju radnju koju napravite u uređivaču.

en: No History Yet
bs_BA: Još nema povijesti

en: Switch to Revisions tab for older versions
bs_BA: Prebacite se na karticu revizije za stariju verziju

en: Revisions
bs_BA: Revizija

en: Actions
bs_BA: Akcija

en: History
bs_BA: Povijest

en: UI Hover Color
bs_BA: UI boja lebdenja

en: UI Color
bs_BA: UI boja

[ctx: Text Shadow Control]
en: Shadow
bs_BA: Sjena

en: Mute
bs_BA: Bez tona

en: Choose an Elementor template JSON file or a .zip archive of Elementor templates, and add them to the list of templates available in your library.
bs_BA: Odaberite Elementor predložak JSON datoteku ili  .zip arhivu Elementor predloška, i dodajte ga na listu dostupnih predložaka u vašoj biblioteci.

[ctx: Text Shadow Control]
en: Text Shadow
bs_BA: Tekst sjena

en: Open all image links in a lightbox popup window. The lightbox will automatically work on any link that leads to an image file.
bs_BA: Otvorite sve slikovne poveznice u lightbox prozoru. Lightbox će se automatski otvoriti bilo koju poveznicu prema slici.

en: Image Lightbox
bs_BA: Okvir za sliku Lightbox

en: Please Note: We do not recommend updating to a beta version on production sites.
bs_BA: Napomena: Ne preporučujemo ažuriranje na beta verziju na live web stranici.

en: Turn-on Beta Tester, to get notified when a new beta version of Elementor or Elementor Pro is available. The Beta version will not install automatically. You always have the option to ignore it.
bs_BA: Uključivanje beta testera, kako biste dobili obavijest kada je dostupna nova beta verzija sustava Elementor ili E-Pro. Beta verzije neće se automatski instalirati. Uvijek imate mogućnost ignoriranja.

en: Become a Beta Tester
bs_BA: Postanite beta tester

en: Warning: Please backup your database before making the rollback.
bs_BA: Upozorenje: Molimo vas da napravite sigurnosnu kopiju baze podataka prije nego što izvršite povrata na staru verziju.

en: Rollback Version
bs_BA: Povrat verzije

note: translators: %s: Elementor version.
en: Experiencing an issue with Elementor version %s? Rollback to a previous version before the issue appeared.
bs_BA: Došlo je do problema s Elementor verzijom %s? Vrati na prethodnu verziju prije nego što se problem pojavio.

en: Version Control
bs_BA: Kontrola verzije

en: Switch Editor Loader Method
bs_BA: Promijeni metodu učitavanja editora

en: Integrations
bs_BA: Integracija

en: Sets the default space between widgets (Default: 20)
bs_BA: Postavite zadan razmak između widgeta (Zadano:20)

en: Rollback to Previous Version
bs_BA: Povratak na prethodnu verziju

en: Animation Delay
bs_BA: Odgoda animacije

en: Z-Index
bs_BA: Z-Indeks

en: Transition Duration
bs_BA: Vrijeme tranzicije

en: Widgets Space
bs_BA: Widget razmak

en: Add nofollow
bs_BA: Dodaj prekid pračenja

en: Open in new window
bs_BA: Otvori u novom prozoru

en: Link Options
bs_BA: Postavke poveznica

[ctx: Box Shadow Control]
en: Outline
bs_BA: Struktura

[ctx: Box Shadow Control]
en: Position
bs_BA: Pozicija

note: translators: %s: WordPress version.
en: Elementor requires WordPress version %s+. Because you are using an earlier version, the plugin is currently NOT RUNNING.
bs_BA: Elementor zahtjeva WordPress verzija %s+. Zato što koristite zastarjelu verziju, ovaj dodatak trenutno NIJE AKTIVAN.

en: Use internal CSS that is embedded in the head of the page. For troubleshooting server configuration conflicts and managing development environments.
bs_BA: Koristite unutarnji CSS koji je ugrađen u glavu stranice. Za rješavanje problema konfiguracije poslužitelja i upravljanje razvojnim okruženjima.

en: Use external CSS files for all generated stylesheets. Choose this setting for better performance (recommended).
bs_BA: Koristite vanjske CSS datoteke za sve generirane stilske listove. Odaberite ovu postavku za bolju izvedbu (preporučeno).

en: Internal Embedding
bs_BA: Unutarnje ugrađivanje

en: External File
bs_BA: Eksterna datoteka

en: CSS Print Method
bs_BA: CSS Print Metoda

en: For troubleshooting server configuration conflicts.
bs_BA: Za rješavanje sukoba konfiguracije poslužitelja.

en: Enable
bs_BA: Uključi

en: Disable
bs_BA: Isključi

en: Space
bs_BA: Razmak

en: Drop Cap
bs_BA: Inicijal

en: Elementor lets you hide the page title. This works for themes that have "h1.entry-title" selector. If your theme's selector is different, please enter it above.
bs_BA: Elementor vam dozvoljava skrivanje naslova stranice. Dostupno na temama koje koriste "h1.entry-title" selektor. Ako je vaš selektor teme drugačiji, molimo unesite ga iznad.

en: Page Title Selector
bs_BA: Odabir naslova stranice

en: Select
bs_BA: Odabir

en: Paste Style
bs_BA: Zalijepi Stil

en: Template
bs_BA: Predložak

en: Hide Title
bs_BA: Sakrij naslov

en: Maintenance Mode ON
bs_BA: Mod održavanja uključen

en: Choose Template
bs_BA: Odaberi predložak

en: To enable maintenance mode you have to set a template for the maintenance mode page.
bs_BA: Kako bi uključili režim održavanja trebate postaviti predložak stranice za režim održavanja.

en: Edit Template
bs_BA: Uredi predložak

en: Roles
bs_BA: Uloge

en: Logged In
bs_BA: Prijavljen

en: Who Can Access
bs_BA: Tko može pristupiti

en: Coming Soon returns HTTP 200 code, meaning the site is ready to be indexed.
bs_BA: Uskoro se vraća HTTP 200 kod, što znači da je web mjesto spremno za indeksiranje.

en: Maintenance Mode returns HTTP 503 code, so search engines know to come back a short time later. It is not recommended to use this mode for more than a couple of days.
bs_BA: Način održavanja vraća HTTP kod 503, tako da tražilice znaju vratiti se malo kasnije. Nije preporučljivo koristiti ovaj način dulje od nekoliko dana.

en: Choose between Coming Soon mode (returning HTTP 200 code) or Maintenance Mode (returning HTTP 503 code).
bs_BA: Odaberite između Vraćamo se uskoro (HTTP kod 200) ili Način održavanja (HTTP kod 503).

en: Maintenance
bs_BA: Održavanje

en: Coming Soon
bs_BA: Uskoro

en: Disabled
bs_BA: Ugašeno

en: Choose Mode
bs_BA: Odaberi način rada

en: Set your entire website as MAINTENANCE MODE, meaning the site is offline temporarily for maintenance, or set it as COMING SOON mode, meaning the site is offline until it is ready to be launched.
bs_BA: Postavite cijelu web-lokaciju kao ODRŽAVANJE, što znači da je web mjesto trenutačno izvanmrežno za održavanje ili ga postavite kao "USKORO DOSTUPNO", što znači da je web mjesto izvan mreže dok nije spremno za pokretanje.

en: Maintenance Mode
bs_BA: Održavanje

en: Bring to Front
bs_BA: Stavi u fokus

en: Space Between
bs_BA: Razmak između

en: List
bs_BA: Popis

[ctx: Shapes]
en: Book
bs_BA: Knjiga

[ctx: Shapes]
en: Split
bs_BA: Razdvoji

[ctx: Shapes]
en: Arrow
bs_BA: Strelica

[ctx: Shapes]
en: Waves Pattern
bs_BA: Valoviti uzorak

[ctx: Shapes]
en: Waves Brush
bs_BA: Valoviti kist

[ctx: Shapes]
en: Waves
bs_BA: Valovi

[ctx: Shapes]
en: Curve Asymmetrical
bs_BA: Krivulja asimetrična

[ctx: Shapes]
en: Curve
bs_BA: Krivulja

[ctx: Shapes]
en: Fan Opacity
bs_BA: Fan prozirnost

[ctx: Shapes]
en: Tilt Opacity
bs_BA: Nagib neprozirnost

[ctx: Shapes]
en: Tilt
bs_BA: Nagib

[ctx: Shapes]
en: Triangle Asymmetrical
bs_BA: Trokut asimetričan

[ctx: Shapes]
en: Triangle
bs_BA: Trokut

[ctx: Shapes]
en: Pyramids
bs_BA: Piramida

[ctx: Shapes]
en: Zigzag
bs_BA: CikCak

[ctx: Shapes]
en: Clouds
bs_BA: Oblaci

[ctx: Shapes]
en: Drops
bs_BA: Kaplice

[ctx: Shapes]
en: Mountains
bs_BA: Planine

en: Invert
bs_BA: Inverzno

en: Flip
bs_BA: Zrcalno

en: Shape Divider
bs_BA: Odvojnik oblika

en: Navigation Width
bs_BA: Širina navigacije

en: Add your custom id WITHOUT the Pound key. e.g: my-id
bs_BA: Dodajte svoj id BEZ znaka ljestve. Npr: moj-id

[ctx: Background Control]
en: Angle
bs_BA: Kut

[ctx: Background Control]
en: Linear
bs_BA: Linearno

[ctx: Background Control]
en: Type
bs_BA: Vrsta

[ctx: Background Control]
en: Second Color
bs_BA: Druga boja

[ctx: Background Control]
en: Location
bs_BA: Lokacija

[ctx: Background Control]
en: Gradient
bs_BA: Prijelaz

en: Checking this box will disable Elementor's Default Fonts, and make Elementor inherit the fonts from your theme.
bs_BA: Označavanjem ovog okvira onemogućit ćete Elementorove Izvorne fontove, a Elementor će naslijediti fontove iz vaše teme.

en: Checking this box will disable Elementor's Default Colors, and make Elementor inherit the colors from your theme.
bs_BA: Označavanjem ovog okvira onemogućit će se Elementor Izvorne boje i prisiliti Elementor da naslijediti boju iz teme.

en: Video Tutorials
bs_BA: Video instrukcije

en: View Elementor Video Tutorials
bs_BA: Pogledaj Elementor Video instrukcije

en: Docs & FAQs
bs_BA: Dokumenti & ČPP

en: View Elementor Documentation
bs_BA: Pogledajte Elementor Documentaciju

en: The `from` and `to` URL's must be different
bs_BA: URL-ovi "od" i "do" moraju biti različiti

en: The `from` and `to` URL's must be valid URL's
bs_BA: URL-ovi "od" i "do" moraju biti važeći URL

en: Enter your old and new URLs for your WordPress installation, to update all Elementor data (Relevant for domain transfers or move to 'HTTPS').
bs_BA: Unesite svoje stare i nove URL-ove za instalaciju programa WordPress, da biste ažurirali sve podatke s elementima (relevantni za prijenos domena ili premještanje na "HTTPS").

en: Update Site Address (URL)
bs_BA: Ažurirajte adresu web mjesta (URL)

note: translators: %s: WordPress backups documentation.
en: <strong>Important:</strong> It is strongly recommended that you <a target="_blank" href="%s">backup your database</a> before using Replace URL.
bs_BA: <strong>Važno:</strong> Snažno preporučamo da <a target="_blank" href="%s">napravite sigurnosnu kopiju baze podataka</a> prije korištenja opcije Zamijeni URL.

en: Replace URL
bs_BA: Promijeni URL

[ctx: System Info]
note: translators: 1: Minimum recommended_memory, 2: WordPress wp-config memory documentation.
en: We recommend setting memory to at least %1$s. For more information, read about <a href="%2$s">how to Increase memory allocated to PHP</a>.
bs_BA: Preporučujemo da postavite memoriju na barem %1$s. Dodatne informacije potražite u članku <a href="%2$s"> Kako povećati memoriju dodijeljenu PHP-u </a>.

note: translators: 1: Human readable time difference, 2: Date.
en: %1$s ago (%2$s)
bs_BA: %1$s prije (%2$s)

en: Autosave
bs_BA: Automatsko snimanje

en: Revision
bs_BA: Revizija

en: It looks like the post revision feature is unavailable in your website.
bs_BA: Čini se da je značajka revizije objave nedostupna na vašoj web stranici.

en: Revision history lets you save your previous versions of your work, and restore them any time.
bs_BA: Povijest izmjena omogućuje spremanje prethodnih verzija vašeg rada i vraćanje u bilo koje vrijeme.

en: By
bs_BA: Od

en: No Revisions Saved Yet
bs_BA: Još nema izmjena

en: Thousand Separator
bs_BA: Separator tisuća

[ctx: Background Control]
en: Default
bs_BA: Izvorno

en: Custom CSS lets you add CSS code to any widget, and see it render live right in the editor.
bs_BA: Prilagođeni CSS vam omogućuje dodavanje CSS-a bilo kojem widgetu, a promijene možete odmah vidjeti uređivaču.

en: Meet Our Custom CSS
bs_BA: Upoznajte naš prilagođeni CSS

en: Custom CSS
bs_BA: Prilagođeni CSS

en: With this feature, you can save a widget as global, then add it to multiple areas. All areas will be editable from one single place.
bs_BA: Pomoću te značajke možete spremiti widget kao globalni, a zatim je dodati u više područja. Sva se područja mogu uređivati s jednog mjesta.

en: Meet Our Global Widget
bs_BA: Upoznajte naš globalni widget

en: Go Pro
bs_BA: Probajte Pro

en: Get more with Elementor Pro
bs_BA: Saznajte više s Elementor Pro

en: Global
bs_BA: Općenito

en: Off
bs_BA: Ugašeno

en: On
bs_BA: Upaljeno

en: Extra Large
bs_BA: Ekstra veliko

en: Extra Small
bs_BA: Ekstra malo

en: Improve Elementor
bs_BA: Poboljšajte Elementor

en: Invalid Data: The Template ID cannot be the same as the currently edited template. Please choose a different one.
bs_BA: Nevažeći podaci: ID predloška ne može biti isti kao trenutačno uređivani predložak. Odaberite neki drugi.

en: %s are disabled
bs_BA: %s je onemogućen

en: Update changes to page
bs_BA: Ažurirajte izmjene na stranici

en: No thanks
bs_BA: Ne hvala

en: Enter parent element selector to which stretched sections will fit to (e.g. #primary / .wrapper / main etc). Leave blank to fit to page width.
bs_BA: Enter parent element selector to which stretched sections will fit to (e.g. #primary / .wrapper / main etc). Leave blank to fit to page width.
    Unesite odabir roditeljskog elementa na koji se proteže dodak (npr. #primary / .wrapper / main itd.). Ostavite prazno kako biste prilagodili širini stranice.

en: Stretched Section Fit To
bs_BA: Prošireni sekciju da se prilagodi

en: Sets the default width of the content area (Default: 1140)
bs_BA: Postavlja zadanu širinu područja sadržaja (Zadano: 1140)

en: Stretch the section to the full width of the page using JS.
bs_BA: Proširite sekciju na punu širinu stranice pomoću JS.

en: Stretch Section
bs_BA: Rastegni sekciju

en: Learn more.
bs_BA: Saznajte više.

en: Reverse Columns
bs_BA: Obrnuti stupce

en: Mobile
bs_BA: Mobilni

en: Link values together
bs_BA: Poveži vrijednosti zajedno

en: Shortcode
bs_BA: Kratki kod

en: Remote
bs_BA: Daljinski

en: Import Now
bs_BA: Uvezi odmah

en: Import Templates
bs_BA: Uvezi predloške

en: Export Template
bs_BA: Izvezi predloške

en: (no title)
bs_BA: (bez naslova)

[ctx: Template Library]
en: Type
bs_BA: Vrsta

[ctx: Template Library]
en: No Templates found in Trash
bs_BA: Nikakvi predlošci nisu nađeni u smeću

[ctx: Template Library]
en: No Templates found
bs_BA: Nema pronađenh predložaka

[ctx: Template Library]
en: Search Template
bs_BA: Pretraži predložak

[ctx: Template Library]
en: View Template
bs_BA: Pogledaj predložak

[ctx: Template Library]
en: All Templates
bs_BA: Svi predlošci

[ctx: Template Library]
en: New Template
bs_BA: Novi predložak

[ctx: Template Library]
en: Edit Template
bs_BA: Uredi predložak

[ctx: Template Library]
en: Add New Template
bs_BA: Dodaj novi predložak

[ctx: Template Library]
en: Add New
bs_BA: Dodaj novi

[ctx: Template Library]
en: Template
bs_BA: Predložak

en: Local
bs_BA: Lokalno

en: Elementor Library automatically updates on a daily basis. You can also manually update it by clicking on the sync button.
bs_BA: Elementor biblioteka automatski se ažurira svakodnevno. Možete i ručno ažurirati klikom na dugme za sinkronizaciju.

en: Sync Library
bs_BA: Sinkroniziraj biblioteku

en: Tools
bs_BA: Alati

en: Page
bs_BA: Stranica

en: An error occurred
bs_BA: Dogodila se pogreška

en: Enter Template Name
bs_BA: Unesite naziv predloška

en: Export
bs_BA: Izvoz

en: Stay tuned! More awesome templates coming real soon.
bs_BA: Ostanite u tijeku! Ubrzo dolazit još sjajnijih predložaka.

en: Back to Library
bs_BA: Povratak u biblioteku

en: Insert
bs_BA: Umetni

en: Library
bs_BA: Biblioteka

en: Close
bs_BA: Zatvori

en: Saved Templates
bs_BA: Spremljeni Predlošci

en: Template Library
bs_BA: Biblioteka predložaka

en: Select your Structure
bs_BA: Odaberite svoju strukturu

en: Add Template
bs_BA: Dodaj predložak

[ctx: System Info]
note: translators: %s: WordPress child themes documentation.
en: If you want to modify the source code of your theme, we recommend using a <a href="%s">child theme</a>.
bs_BA: Ako želite izmijeniti izvorni kôd svoje teme, preporučujemo upotrebu <a href="%s"> podtema </a>.

en: Learn More
bs_BA: Nauči više

en: Hover Animation
bs_BA: Hover animacija

[ctx: Background Control]
en: Contain
bs_BA: Sadrži

en: Fast
bs_BA: Brzo

en: Slow
bs_BA: Polagano

en: Disable Default Colors
bs_BA: Onemogući izvorne boje

en: Default Fonts
bs_BA: Zadani fontovi

en: Color Palettes
bs_BA: Palete boja

en: Entrance Animation
bs_BA: Ulazna animacija

[ctx: Box Shadow Control]
en: Inset
bs_BA: Umetak

[ctx: Box Shadow Control]
en: Box Shadow
bs_BA: Sjena okvira

en: Vertical
bs_BA: Okomito

en: Horizontal
bs_BA: Horizontalno

en: Spread
bs_BA: Širenje

en: Blur
bs_BA: Zamagljeno

en: Aside
bs_BA: Ustranu

en: Testimonial
bs_BA: Preporuka

en: Official Color
bs_BA: Službena boja

en: Rounded
bs_BA: Zaokruženo

en: Social Icons
bs_BA: Društvene ikone

en: My Skill
bs_BA: Moja vještina

en: Username
bs_BA: Korisničko ime

en: Play Counts
bs_BA: Broj izvođenja

en: Comments
bs_BA: Komentari

en: Share Button
bs_BA: Podijeli

en: Download Button
bs_BA: Dugme "Preuzimanje"

en: Like Button
bs_BA: Dugme "Sviđa mi se"

en: Buy Button
bs_BA: Kupi

en: Visual Player
bs_BA: Vizualni preglednik

en: Background Overlay
bs_BA: Prekrivanje pozadine

en: Extended
bs_BA: Produžen

en: If you have a moment, please share why you are deactivating Elementor:
bs_BA: Ako imate trenutak, recite nam zašto deaktivirate Elementor:

en: Quick Feedback
bs_BA: Brza povratna informacija

en: Please share the reason
bs_BA: Podjelite razlog

en: Other
bs_BA: Drugo

en: It's a temporary deactivation
bs_BA: To je privremeno isključivanje

en: I couldn't get the plugin to work
bs_BA: Nisam mogao podesiti dodatak za rad

en: Please share which plugin
bs_BA: Recite nam o kojem dodatku se radi

en: I found a better plugin
bs_BA: Pronašao sam bolji dodatak

en: I no longer need the plugin
bs_BA: Više mi nije potreban ovaj dodatak

en: Update Now
bs_BA: Ažurirati sada

note: translators: %s: Elementor version.
en: View Elementor version %s details
bs_BA: Prikaži pojedinosti Elementor verzije %s

note: translators: 1: Details URL, 2: Accessibility text, 3: Version number, 4: Update URL, 5: Accessibility text.
en: There is a new version of Elementor Page Builder available. <a href="%1$s" class="thickbox open-plugin-details-modal" aria-label="%2$s">View version %3$s details</a> or <a href="%4$s" class="update-link" aria-label="%5$s">update now</a>.
bs_BA: Ovdje je dostupna nova verzija Elementor Page Buildera.. <a href="%1$s" class="thickbox open-plugin-details-modal" aria-label="%2$s">Pogledaj verziju %3$s details</a> or <a href="%4$s" class="update-link" aria-label="%5$s">ažuriraj sada</a>.

en: Custom URL
bs_BA: Prilagođeni URL

en: Paste
bs_BA: Zalijepi

en: Background
bs_BA: Pozadina

en: Wider
bs_BA: Šire

en: General
bs_BA: Obično

en: Spacing
bs_BA: Razmak

en: Outside
bs_BA: Izvana

en: Inside
bs_BA: Unutra

en: Direction
bs_BA: Usmjerenje

en: Additional Options
bs_BA: Dodatne opcije

en: Arrows and Dots
bs_BA: Strelice i točke

en: Left Border Width
bs_BA: Širina lijevog ruba

en: Animation Duration
bs_BA: Trajanje animacije

en: Image Stretch
bs_BA: Razvlačenje fotografije

en: Image Carousel
bs_BA: Vrtuljak slika

en: Animation Speed
bs_BA: Brzina animacije

en: You can crop the original image size to any custom size. You can also set a single value for height or width in order to keep the original size ratio.
bs_BA: Veličinu slike možete obrezati na bilo koju prilagođenu veličinu. Također možete postaviti jednu vrijednost za visinu ili širinu kako bi zadržali omjer izvornog slike.

en: Controls Color
bs_BA: Boja kontrola

en: Intro Portrait
bs_BA: U portret

en: Intro Title
bs_BA: U naslov

en: Loop
bs_BA: Petlja

en: Video Options
bs_BA: Video opcije

en: Display
bs_BA: Prikaz

en: The server does not have ImageMagick or GD installed and/or enabled! Any of these libraries are required for WordPress to be able to resize images. Please contact your server administrator to enable this before continuing.
bs_BA: Poslužitelj nema ImageMagick ili GD instaliran i/ili omogućen! Bilo koja od tih biblioteka potrebna je za WordPress da bi mogla promijeniti veličinu slika. Obratite se administratoru vašeg poslužitelja da biste to omogućili prije nastavka.

[ctx: Image Size Control]
en: Image Dimension
bs_BA: Dimenzije slike

[ctx: Image Size Control]
en: Custom
bs_BA: Prilagođeno

[ctx: Border Control]
en: Dashed
bs_BA: Isprekidano

[ctx: Border Control]
en: Dotted
bs_BA: Točkasto

[ctx: Border Control]
en: Double
bs_BA: Duplo

[ctx: Border Control]
en: Solid
bs_BA: Puna

en: Fade
bs_BA: Iščezavanje

en: Effect
bs_BA: Efekt

[ctx: Image Size Control]
en: Full
bs_BA: Sve

en: Vertical Alignment
bs_BA: Okomiti razmak

en: Infinite Loop
bs_BA: Beskonačna petlja

en: Dots
bs_BA: Točke

[ctx: Image Size Control]
en: Image Size
bs_BA: Veličina slike

[ctx: Typography Control]
en: None
bs_BA: Ništa

en: Title HTML Tag
bs_BA: Naslov HTML oznake

en: This is the heading
bs_BA: Ovo je naslov

en: Add your custom class WITHOUT the dot. e.g: my-class
bs_BA: Dodajte svoju prilagođenu klasu BEZ točke. npr. moja-klasa

en: The list of fonts used if the chosen font is not available.
bs_BA: Popis fontova koji se koriste ako odabrani font nije dostupan.

en: Pojo Themes
bs_BA: Pojo Teme

en: Form
bs_BA: Formular

[ctx: System Info]
en: We recommend to use php 5.4 or higher
bs_BA: Preporučujemo da koristite php 5.4 ili noviju verziju

en: Elements
bs_BA: Elementi

en: Settings
bs_BA: Postavke

[ctx: Typography Control]
en: Oblique
bs_BA: Ukošeno

[ctx: Typography Control]
en: Italic
bs_BA: Kurziv

[ctx: Typography Control]
en: Normal
bs_BA: Normalno

[ctx: Typography Control]
en: Capitalize
bs_BA: Veliko slovo

[ctx: Typography Control]
en: Lowercase
bs_BA: Mala slova - kurent

[ctx: Typography Control]
en: Uppercase
bs_BA: Velika slova - verzal

en: Default
bs_BA: Zadano

[ctx: Background Control]
en: Background Image
bs_BA: Pozadinska slika

[ctx: Background Control]
en: Position
bs_BA: Pozicija

[ctx: Background Control]
en: Image
bs_BA: Slika

[ctx: Background Control]
en: Color
bs_BA: Boja

[ctx: Background Control]
en: Background Color
bs_BA: Boja pozadine

en: Left
bs_BA: Lijevo

[ctx: Background Control]
en: Size
bs_BA: Veličina

[ctx: Background Control]
en: Attachment
bs_BA: Prilog

en: Play Icon
bs_BA: Ikona reprodukcije

en: Image Overlay
bs_BA: Prekrivanje slika

en: Player Controls
bs_BA: Kontrola reproduktora

en: Suggested Videos
bs_BA: Predloženi video zapisi

en: Aspect Ratio
bs_BA: Omjer slike

en: Toggle Content
bs_BA: Prebacivanje sadržaja

en: Toggle Title
bs_BA: Prebacivanje naslova

en: Toggle #2
bs_BA: Prebacivanje #2

en: Toggle #1
bs_BA: Prebacivanje #1

en: Toggle Items
bs_BA: Prebacivanje stavki

en: Toggle
bs_BA: Prebacivanje

en: Text Editor
bs_BA: Uređivač teksta

en: Tab Content
bs_BA: Sadržaj kartice

en: Tab Title
bs_BA: Naslov kartice

en: Tab #2
bs_BA: Kartica #2

en: Tab #1
bs_BA: Kartica #1

en: Tabs Items
bs_BA: Stavke kartica

en: Tabs
bs_BA: Kartice

en: Pause on Hover
bs_BA: Pauziraj kod prijelaza mišem

en: Autoplay Speed
bs_BA: Brzina auto reprodukcije

en: Arrows
bs_BA: Strelice

en: Slide
bs_BA: Klizanje

en: Choose Sidebar
bs_BA: Odaberi bočnu traku

en: No sidebars were found
bs_BA: Nisu pronađene bočne trake

en: Sidebar
bs_BA: Bočna traka

en: Title Style
bs_BA: Stil naslova

en: Web Designer
bs_BA: Web dizajner

en: e.g. Web Designer
bs_BA: npr. Web dizajner

en: Inner Text
bs_BA: Unutarnji tekst

en: Display Percentage
bs_BA: Prikaži postotak

en: Percentage
bs_BA: Postotak

en: Progress Bar
bs_BA: Traka za napredak

en: For Example: About
bs_BA: Na primjer: O nama

en: The ID of Menu Anchor.
bs_BA: ID sidrišta izbornika.

en: This ID will be the CSS ID you will have to use in your own page, Without #.
bs_BA: Ovaj ID će biti CSS ID koji ćete upotrijebiti na vašoj stranici, bez #.

en: Anchor
bs_BA: Sidro

en: Menu Anchor
bs_BA: Sidro izbornika

en: Image Position
bs_BA: Pozicija slike

en: Image Spacing
bs_BA: Razmak slike

en: Image Size
bs_BA: Veličina slike

en: Image Box
bs_BA: Mjesto za sliku

en: Icon Hover
bs_BA: Lebdjenje ikone

en: Border Width
bs_BA: Širina linije

en: Rotate
bs_BA: Rotacija

en: Secondary Color
bs_BA: Druga boja

en: Primary Color
bs_BA: Prva boja

en: Square
bs_BA: Kvadrat

en: Circle
bs_BA: Krug

en: Shape
bs_BA: Oblik

en: Framed
bs_BA: Uokvireno

en: Stacked
bs_BA: Naslagano

en: Text Indent
bs_BA: Uvlaka teksta

en: List Item
bs_BA: Stavka popisa

en: List Item #3
bs_BA: Stavka popisa #3

en: List Item #2
bs_BA: Stavka popisa #2

en: List Item #1
bs_BA: Stavka popisa #1

en: Icon List
bs_BA: Lista ikona

en: Icon Spacing
bs_BA: Razmak ikona

en: Icon Box
bs_BA: Okvir ikone

en: HTML Code
bs_BA: HTML kod

en: HTML Tag
bs_BA: HTML oznaka

en: Enter your title
bs_BA: Unesite naslov

en: Heading
bs_BA: Zaglavlje

en: Map
bs_BA: Karta

en: Google Maps
bs_BA: Google karte

en: Caption
bs_BA: Tekst opisa

en: Images
bs_BA: Slike

en: Random
bs_BA: Slučajno

en: Media File
bs_BA: Medijski zapis

en: Attachment Page
bs_BA: Stranica privitka

en: Add Images
bs_BA: Dodaj slike

en: Image Gallery
bs_BA: Galerija slika

en: Gap
bs_BA: Prazni prostor

en: Color
bs_BA: Boja

en: Weight
bs_BA: Debljina

en: Spacer
bs_BA: Razmak

en: Divider
bs_BA: Razdjelnik

en: Number
bs_BA: Broj

en: Cool Number
bs_BA: Odličan broj

en: Number Suffix
bs_BA: Sufiks broja

en: Number Prefix
bs_BA: Prefiks broja

en: Ending Number
bs_BA: Zadnji broj

en: Starting Number
bs_BA: Početni broj

en: Counter
bs_BA: Brojač

en: Autoplay
bs_BA: Automatsko izvođenje

en: Slides to Scroll
bs_BA: Slajdovi za pomicanje

en: Slides to Show
bs_BA: Slajdovi za prikazivanje

en: Choose Image
bs_BA: Odaberi sliku

en: Image
bs_BA: Slika

en: Border
bs_BA: Okvir

en: After
bs_BA: Poslije

en: Before
bs_BA: Prije

en: Icon Position
bs_BA: Pozicija ikone

en: Icon
bs_BA: Ikona

en: Size
bs_BA: Veličina

en: Justified
bs_BA: Obostrano poravnato

en: Alignment
bs_BA: Centriranje

en: Large
bs_BA: Veliko

en: Medium
bs_BA: Srednje

en: Small
bs_BA: Malo

en: Button
bs_BA: Dugme

en: Edit
bs_BA: Uredi

en: Border Radius
bs_BA: Radius okvira

en: Description
bs_BA: Opis

en: Title
bs_BA: Naslov

en: Background Color
bs_BA: Boja pozadine

en: Hide
bs_BA: Sakrij

en: Show
bs_BA: Pokaži

en: Dismiss Button
bs_BA: Dugme "Odbaci"

en: I am a description. Click the edit button to change this text.
bs_BA: Ja sam opis. Kliknite dugme "Uredi" da promijenite ovaj tekst.

en: Title & Description
bs_BA: Naslov i Opis

en: Danger
bs_BA: Opasnost

en: Warning
bs_BA: Upozorenje

en: Success
bs_BA: Uspjeh

en: Type
bs_BA: Vrsta

en: Alert
bs_BA: Upozorenje

en: Active Color
bs_BA: Aktivna boja

en: Border Color
bs_BA: Boja obruba

en: View
bs_BA: Pogled

en: Accordion Content
bs_BA: Sadržaj harmonike

en: Accordion Title
bs_BA: Naslov harmonike

en: Accordion #2
bs_BA: Harmonika #2

en: Accordion #1
bs_BA: Harmonika #1

en: Accordion Items
bs_BA: Stavke harmonike

en: Accordion
bs_BA: Harmonika

en: Sure! I'd love to help
bs_BA: Naravno! Želim pomoći

en: You don't have permissions to download this file
bs_BA: Nemate dopuštenja za preuzimanje ove datoteke

en: Download System Info
bs_BA: Preuzmite informacije o sistemu

en: You can copy the below info as simple text with Ctrl+C / Ctrl+V:
bs_BA: Možete kopirati donju informaciju kao tekst sa Ctrl+C / Ctrl+V:

en: Copy & Paste Info
bs_BA: Kopiraj i zalijepi informacije

en: System Info
bs_BA: Informacije o sistemu

en: Name
bs_BA: Ime

en: Themes
bs_BA: Teme

en: No
bs_BA: Ne

en: Yes
bs_BA: Da

en: Exclude Roles
bs_BA: Isključi uloge

en: Post Types
bs_BA: Vrste objava

en: General Settings
bs_BA: Opće postavke

en: Accent Text
bs_BA: Naglašeni tekst

en: Body Text
bs_BA: Osnovni tekst

en: Secondary Headline
bs_BA: Podnaslov

en: Primary Headline
bs_BA: Naslov

en: Accent
bs_BA: Naglašeno

en: Text
bs_BA: Tekst

en: Secondary
bs_BA: Drugi

en: Primary
bs_BA: Prvi

en: Navigation
bs_BA: Navigacija

en: Basic
bs_BA: Bazno

en: Visibility
bs_BA: Vidljivo

en: Content Position
bs_BA: Pozicija sadržaja

en: Middle
bs_BA: Sredina

en: Stretch
bs_BA: Rastegnuto

en: Column Position
bs_BA: Pozicija kolone

en: Minimum Height
bs_BA: Minimalna visina

en: Min Height
bs_BA: Min. visina

en: Fit To Screen
bs_BA: Stisni na veličinu ekrana

en: Height
bs_BA: Visina

en: Wide
bs_BA: Dužina

en: Narrow
bs_BA: Usko

en: No Gap
bs_BA: Bez razmaka

en: Columns Gap
bs_BA: Razmak među kolonama

en: Content Width
bs_BA: Širina sadržaja

en: Full Width
bs_BA: Puna širina

en: Boxed
bs_BA: U okviru

en: Width
bs_BA: Širina

en: Layout
bs_BA: Izgled

en: Column Width
bs_BA: Širina kolone

en: CSS Classes
bs_BA: CSS klase

en: Padding
bs_BA: Okolna bjelina

en: Margin
bs_BA: Margina

en: Center
bs_BA: Centar

en: Text Align
bs_BA: Poravnavanje teksta

en: Link Hover Color
bs_BA: Boja dodirnute poveznice

en: Link Color
bs_BA: Boja poveznice

en: Heading Color
bs_BA: Boja zaglavlja

en: Text Color
bs_BA: Boja teksta

en: Typography
bs_BA: Pismo

en: Column
bs_BA: Kolona

en: Section
bs_BA: Područje

en: Structure
bs_BA: Struktura

en: Responsive
bs_BA: Responzivno

en: Advanced
bs_BA: Napredno

en: Style
bs_BA: Stil

en: Content
bs_BA: Sadržaj

en: Columns
bs_BA: Kolone

en: Colors
bs_BA: Boje

en: More Palettes
bs_BA: Više paleta

en: Color Palette
bs_BA: Paleta boja

en: Apply
bs_BA: Prihvati

en: Discard
bs_BA: Odbaci

en: Preview
bs_BA: Pregled

en: Save
bs_BA: Spremi

en: Help
bs_BA: Pomoć

en: Responsive Mode
bs_BA: Responsiv način rada

en: Widgets Panel
bs_BA: Ploča widgeta

en: Menu
bs_BA: Izbornik

en: Search Widget...
bs_BA: Widget za pretraživanje...

en: Add New Section
bs_BA: Dodaj novu sekciju

en: Loading
bs_BA: Učitavanje

en: Add Item
bs_BA: Dodaj stavku

en: Delete
bs_BA: Obriši

en: Select Icon
bs_BA: Odaberi ikonu

en: Custom
bs_BA: Prilagođeno

[ctx: Typography Control]
en: Typography
bs_BA: Tipografija

[ctx: Typography Control]
en: Letter Spacing
bs_BA: Razmak između slova

[ctx: Typography Control]
en: Line-Height
bs_BA: Prored

en: Normal
bs_BA: Normalno

[ctx: Typography Control]
en: Style
bs_BA: Stil

[ctx: Typography Control]
en: Transform
bs_BA: Promijeni

[ctx: Typography Control]
en: Weight
bs_BA: Debljina

[ctx: Typography Control]
en: Family
bs_BA: Vrsta

[ctx: Typography Control]
en: Size
bs_BA: Veličina

[ctx: Border Control]
en: Color
bs_BA: Boja

[ctx: Border Control]
en: Width
bs_BA: Širina

en: Dashed
bs_BA: Isprekidanao

en: Dotted
bs_BA: Točkasto

en: Double
bs_BA: Duplo

en: Solid
bs_BA: Jednobojno

en: None
bs_BA: Ništa

[ctx: Border Control]
en: Border Type
bs_BA: Vrsta obruba

[ctx: Background Control]
en: Background Fallback
bs_BA: Rezervna pozadina

[ctx: Background Control]
en: Video Link
bs_BA: Video poveznica

[ctx: Background Control]
en: Cover
bs_BA: Pokriti

[ctx: Background Control]
en: Repeat-y
bs_BA: Ponovi-y

[ctx: Background Control]
en: Repeat-x
bs_BA: Ponovi-x

[ctx: Background Control]
en: No-repeat
bs_BA: Bez ponavljanja

[ctx: Background Control]
en: Repeat
bs_BA: Ponovi

[ctx: Background Control]
en: Fixed
bs_BA: Fiksirano

[ctx: Background Control]
en: Scroll
bs_BA: Pomakni

[ctx: Background Control]
en: Bottom Right
bs_BA: Dolje desno

[ctx: Background Control]
en: Bottom Center
bs_BA: Dolje centrirano

[ctx: Background Control]
en: Bottom Left
bs_BA: Dolje lijevo

[ctx: Background Control]
en: Center Right
bs_BA: Centrirano desno

[ctx: Background Control]
en: Center Center
bs_BA: Sve u sredini

[ctx: Background Control]
en: Center Left
bs_BA: Centrirano lijevo

[ctx: Background Control]
en: Top Right
bs_BA: Gore desno

[ctx: Background Control]
en: Top Center
bs_BA: Centrirano gore

[ctx: Background Control]
en: Top Left
bs_BA: Gore lijevo

[ctx: Background Control]
en: Background Type
bs_BA: Vrsta pozadine

[ctx: Background Control]
en: Width
bs_BA: Širina

[ctx: Background Control]
en: Classic
bs_BA: Klasičan

en: System
bs_BA: Sistem

en: Link
bs_BA: Poveznica

en: Bottom
bs_BA: Dolje

en: Top
bs_BA: Gore

en: Edit with Elementor
bs_BA: Uredi s Elementorom

en: Right
bs_BA: Desno

en: &#8592; Back to WordPress Editor
bs_BA: &#8592; Povratak na WordPress uređivač

note: translators: %s: PHP version.
en: Elementor requires PHP version %s+, plugin is currently NOT RUNNING.
bs_BA: Elementor zahtjeva PHP verziju %s+, dodatak trenutno NIJE AKTIVAN.
